Купувам за Уно мк2
-
rokoko
- Кара Uno 1.0 i.e
- Мнения: 194
- Регистриран на: 05 Мар 2008, 17:48
- Местоположение: Каварна
Купувам за Уно мк2
Купувам за Уно мк2 с три врати за лявата врата - стъклоповдигащ механизъм - не е електрически, тапицерията на вратата + дръжката, ако е много запазена заедно с пластмасовия джоб на разумни цени. Пишете във форума.
rokoko
1986. Фиат Уно 1.0 FIRE
1986. Фиат Уно 1.0 FIRE
-
diagnozcho
- Кара Uno 45 Fire
- Мнения: 11
- Регистриран на: 10 Дек 2007, 21:49
- Местоположение: София
за вратата
Здрасти. Имам въпросната врата, червена е на цвят.
Беше с ел. стъкло, взел съм машинката. Ако те урежда без механизъм о.к. От София /ж.к. Младост/ съм, за врата искам 50 лева .
тел.: 0878/810-128 или на uno_turbo@abv.bg
Беше с ел. стъкло, взел съм машинката. Ако те урежда без механизъм о.к. От София /ж.к. Младост/ съм, за врата искам 50 лева .
тел.: 0878/810-128 или на uno_turbo@abv.bg
1989 Fiat Uno 75SX i.e (spi)
-
rokoko
- Кара Uno 1.0 i.e
- Мнения: 194
- Регистриран на: 05 Мар 2008, 17:48
- Местоположение: Каварна