Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 2 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
    Форума замря
Автор Съобщение
chapat
Кара Uno 60


Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 73
Местожителство: Велико Търново
Мнение Re: мм Отговорете с цитат
[quote="nikolai_slavista"][quote="chapat"]Колеги, струва ми се, че все по-малко хора посещават Фиат Уно - форума? Няма, вече такива коли ли, не знам??????
Май нещо намаляваме(които сме с Уно) Много бесен Много бесен[/quote]

Сезона е такъв всеки е навън или е на море, така че е нормално, зимата всеки е на топло и се пише много повече.
Пък и все още има много хора който не знаят за съществуването на форума ни.[/quote]
Дано да си прав колега, а относно затова, че малко хора знаят за форума е жалко Неутрален Неутрален на мен никой не ми е казал за него просто порових в интернет и го открих Шокиран Идея
_________________
1986 Fiat Uno 75 i.e. Kat.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nikolai_slavista
Кара Uno 60


Регистриран на: 01 Апр 2007
Мнения: 62
Мнение Re: мм Отговорете с цитат
[quote="chapat"][quote="nikolai_slavista"][quote:25df209538="chapat"]Колеги, струва ми се, че все по-малко хора посещават Фиат Уно - форума? Няма, вече такива коли ли, не знам??????
Май
нещо намаляваме(които сме с Уно) Много бесен Много бесен[/quote]

Сезона е такъв всеки е навън или е на море, така че е нормално, зимата всеки е на топло и се пише много повече.
Пък и все още има много хора който не знаят за съществуването на форума ни.[/quote]
Дано да си прав колега, а относно затова, че малко хора знаят за форума е жалко Неутрален Неутрален на мен никой не ми е казал за него просто порових в интернет и го открих Шокиран Идея[/quote]

Ами колегата FIRE-а раздава флаери в София за форума.
За другите градове, просто няма как да действаме ние.
_________________
Fiat Uno 1.1 i.e Sound edition
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chapat
Кара Uno 60


Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 73
Местожителство: Велико Търново
Мнение Re: мм Отговорете с цитат
[quote="nikolai_slavista"][quote="chapat"][quote="nikolai_slavista"][quote="chapat"]Колеги, струва ми се, че все по-малко хора посещават Фиат Уно - форума? Няма, вече такива коли ли, не знам??????
Май нещо намаляваме(които сме с Уно) Много бесен Много бесен[/quote]

Сезона е такъв всеки е навън или е на море, така че е нормално, зимата всеки е на топло и се пише много повече.
Пък и все още има много хора който не знаят за съществуването на форума ни.[/quote]
Дано да си прав колега, а относно затова, че малко хора знаят за форума е жалко Неутрален Неутрален на мен никой не ми е казал за него просто порових в интернет и го открих Шокиран Идея[/quote][/quote]


Струва ми се, че вече всеки заменя Уното с по-нова (палава) италианка за жалост! но все още се намират такива като нас, който лъзгаме тея перфектни(поне за мен)машини Усмихвам се
_________________
1986 Fiat Uno 75 i.e. Kat.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение Re: мм Отговорете с цитат
[quote="chapat"]
струва ми се че вече всеки заменя уното за по нова (палава) италианка за жалост!
[/quote]

Надявам се Фиат Уно да се завърне в
България с тези модели.

[img]http://www.motoradictos.com/images/2008/01/fiat-uno-rec-ene08-1.jpg[/img]

[img]http://www.virtualcar.it/public/media07/fiat_uno_im.jpg[/img]

[quote="chapat"]но все още се намират такива като нас,който лъзгаме тея перфектни(поне за мен)машини Усмихвам се[/quote]

Някъде преди половин година тук в Ст. Загора видях едно доста запазено Уно Мк1 сякаш току-що излиза от магазина. В първия момент не можех да повярвам, че има толкова запазено Уно Усмихвам се

С мойто Уно не искам да се разделям макар, че от доста време е в ремонт Тъжно

Имам сериозни планове и се надявам скоро да ги осъществя. Преди няколко месеца взех друго Уно за части, така че доста чаркове имам в резерва Усмихвам се
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
chapat
Кара Uno 60


Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 73
Местожителство: Велико Търново
Мнение Re: мм Отговорете с цитат
[quote="uno stz"][quote="chapat"]
Струва ми се, че вече всеки заменя уното с по-нова (палава) италианка за жалост!
[/quote]Надявам се Фиат Уно да се завърне в България с тези модели.

[img]http://www.motoradictos.com/images/2008/01/fiat-uno-rec-ene08-1.jpg[/img]

[img]http://www.virtualcar.it/public/media07/fiat_uno_im.jpg[/img]


[quote="chapat"]Но все още се намират такива като нас, който лъзгаме тея перфектни(поне за мен)машини Усмихвам се[/quote]

Някъде преди половин година тук в Ст Загора видях едно доста запазено Уно Мк1 сякаш току-що излиза от магазина.В първия момент не можех да повярвам че има толкова запазено Уно Усмихвам се

С мойто Уно не искам да се разделям макар че от доста време е в ремонтТъжно
Имам сериозни планове и се надявам скоро да ги осъществя.Преди няколко месеца взех друго Уно за части,така че доста чаркове имам в резерва Усмихвам се[/quote]

Колега, то и аз ако разполагах с повече излишни средства щях да му направя малко ремонт на Уно-то, когато го направиш не забравяй да качиш някоя снимка да видим как е станало Усмихвам се Вземам на подбив
_________________
1986 Fiat Uno 75 i.e. Kat.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 2 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети