Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 2 от 2
Иди на страница Предишна  1, 2
    Помогнете ми за няколко проблема с моето Фифти..
Автор Съобщение
vuzz
Кара Uno 60


Регистриран на: 22 Юли 2009
Мнения: 58
Местожителство: Враца
Мнение  Отговорете с цитат
Колега, имам такова зверче и имах същия проблем със забиването на муцуната отстраних по следния начин(поне при мен стана). пЪрво извадих горивната помпа(оказа се, че не само цедката е задръстена нали са ни много хубави горивата), а и самата помпа беше заминала много нисък дебит даваше(затисках я с пръст Много съм щастлив) смених я, както и цедката смених, също кабели и дистрибутурната капачка. Разни "майстори" ми казаха, че е от делкото обаче тая кола няма делко Много съм щастлив, а само капачка има си отделен модул за управлвние на ЪгЪла на запалване. Та, ако някой ти каже, че ти е изменило центровка не е вярно Усмихвам се Дано не се налага да сменяваш помпа, но я извади и виж цедката и в какво състояние е при мене стана и сега яде земята Усмихвам се
П.С.: Забравих да спомена, че разглобих инжекцията и измих дюзата с малко бензин, ако не си сигурен в себе си по-добре я закарай на някой, който си знае работата, ако все пак тръгнеш да я разглабяш внимавай Усмихвам се, като цяло проблема е недостиг на гориво по някаква причина. Поздрави и късмет Страхотно.
Пиши, че ми е интересно какво се е получило Усмихвам се
_________________
Fiat Uno 1.5 75 i.e. CAT
FIAT UNO RULZZ
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sasser
Кара Uno 45


Регистриран на: 05 Юли 2010
Мнения: 3
Мнение  Отговорете с цитат
Здравей, да колега, оправих го. Но как го оправих и сам не разбрах Усмихвам се Отворих един ден моно-инжекцията там има едно капаче - и се показаха някакви полюси за захранване, разхвърчаха се едни пружинки и едвам ги наместих, после бутах разстоянието между електродите на свещите, чистих палеца и капачката, но от тогава върви като самолет.
Преди малко се върнах от море, по автомагистралата не съм падал под 160, а успях да вдигна и 200 както бе натоварва с 4 човека. Никога не съм предполагал че ФИАТ-а може да е такава голяма машинка. Това моторче с тези 75 коня от де я вади тази сила - не мога да си обясня. Знам само, че съм много доволен, а и извън градско ми изгори между 6 и 7 литра на 100 км. Дерзайте братя и карайте Фиати Усмихвам се)) Това мога да кажа на всички Усмихвам се))
_________________
'Sasser' Кара: Fiat Uno 75 S i.e.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 2 от 2
Иди на страница Предишна  1, 2
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети