Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща
    Парното на бонбончето не работи
Автор Съобщение
kristin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив
Мнение Парното на бонбончето не работи Отговорете с цитат
Ако покарам по дълго време ми става топло в колата, но не се чува да работи вентилатора, въобще не духа нито топло нито студено и сега в това време е голям проблем, защото сутринта стъклата ми бяха замръзнали и отвътре и отвън.Отвън ги изтърках, отвътре ги изтърках и стана всичко във скреш, но като не ми работи вентилатора не ми чисти стъклата и не мога да карам. Казаха ми, че или е бушон, или е моторчето на вентилатора. Обаче не знаят къде ми се намират бушоните, а ако не е от тях трябва да си търся нов мотор на вентилатора, но не знам откъде и колко струва. Много тъжен
_________________
1992 Fiat Uno 1.0 i.e. Pink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ruski
Кара Uno 55


Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 27
Местожителство: Луковит
Мнение  Отговорете с цитат
Здравей, ето ти телефона на един мой приятел от Пловдив : 0888/645721 - Краси, той продава части втора употреба за фиат и можеш да попиташ при него. бушоните се намират от лявата страна в долният край на таблото над тях може да има пластмасово капаче и по принцип има рисунки кой бушон за какво е.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kristin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив
Мнение  Отговорете с цитат
Много ти благодаря!
Надявам се да е бушонче Чудя се , но ако не е сигурно ще звънна на този Краси. Мерси още веднъж.
_________________
1992 Fiat Uno 1.0 i.e. Pink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Power_fan
Кара Uno 60


Регистриран на: 05 Апр 2007
Мнения: 56
Местожителство: Пещера, Пловдив
Мнение  Отговорете с цитат
колежке и аз имам подобен проблем.Мойто парно започва да духа топло чак на 80 градуса другото което е, че и от моторчето такива звуци започна да издава, че не ми се говори.
_________________
1987 Fiat Uno 55
www.2tpower.com
www.auto-pz.com
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ktborisov
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 10 Сеп 2009
Мнения: 13
Местожителство: София
Мнение Re: Парното на бонбончето не работи Отговорете с цитат
[quote="kristin"]Ако покарам по дълго време ми става топло в колата, но не се чува да работи вентилатора, въобще не духа нито топло нито студено и сега в това време е голям проблем, защото сутринта стъклата ми бяха замръзнали и отвътре и отвън.Отвън ги изтърках, отвътре ги изтърках и стана всичко във скреш, но като не ми работи вентилатора не ми чисти стъклата и не мога да карам. Казаха ми, че или е бушон, или е моторчето на вентилатора. Обаче не знаят къде ми се намират бушоните, а ако не е от тях трябва да си търся нов мотор на вентилатора, но не знам откъде и колко струва. Много тъжен[/quote]

Може колежката, вече да си е решила проблема, но все пак аз да споделя как реших моя.
Проблема ми беше следния. Парното изобщо не духаше. Ако го оставя на включено положение и сутринта запаля кошницата тръгва, но пипна ли врътката или нещо .. свързано изобщо с парното спира.
Оказа се, че проблема е в моторчето на парното. Така убих се да търся ... Ново ми заявиха безумната цена от 280 лв. (което само по себе си е е*баси малоумното безумие щот' на мен Уното не ми струва толкова Mr. Green )
Втора ръка 50 лв. в някаква морга в Перник. Обиколих цялата улица Симеон и Козлодуй и никъде няма. Накрая си купих от магазина на Лада - 24 лв. чистак бърсак ново Усмихвам се Сега ми е топло на дупето ... надявам се до зимата да не изгърми Mr. Green
_________________
1994 Fiat Uno 1.0 i.e.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети