Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 3 от 6
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
    Въпрос за оптичен тунинг на Uno '87
Автор Съобщение
Sami Stanoev
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 22 Фев 2009
Мнения: 16
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Ами искам да я смъкна с 4 до 7~8 см. и съм готов да отделя до към 300-400 пари за целта (по възможност закупуването на нови). Но дори и да намеря от alexander-auto, няма да мога да си ги сложа сам, което пак ме връща в начална позиция. В момента предните са мистично високи, а задните са изпуснали и е меко казано жалка картинка. Смутен
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
GT_power
Кара Uno 55


Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 37
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
alexander-auto едва ли ще имат спортно окачване за Уно на склад и ако въобще се навият да търсят, ще е само с поръчка. Като им знам цените ще ти смъкнат 10 кожи ... Чудя се
Ако искаш, провери в интернет дали има за уно окачвания на FK. Цените са повече от прилични за качеството, което предлагат а колегата stodo от форума на tuning.bg внася всичко на FK на изгодни цени.
Иначе принципно съм чувал, че с рязане на пружини става до около 2 см. без проблем, като се има предвид и че Уно-то е доста леко. Но ти искаш доста да го сваляш, 7-8 см. мисля че е прекалено много. Повечето спортни окачвания свалят до 4-6 см. Честно казано 8 см. не съм виждал на каквато и да е кола (естествено като изключим разни чисти пистарки или правени за тунинг изложения само).
Успех!
_________________
1.8Т
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="GT_power"]
Ако искаш, провери в интернет дали има за уно окачвания на FK. Цените са повече от прилични за качеството, което предлагат а колегата stodo от форума на tuning.bg внася всичко на FK на изгодни цени. [/quote]
В сайта на FK нищо не намерих за Уно по окачването.Все пак трябва да се пита някои вносител
Ето и сайта:
https://www.fk-shop.de/index.php?cl=&lang=1

[quote]Повечето спортни окачвания свалят до 4-6 см. Честно казано 8 см. не съм виждал на каквато и да е кола (естествено като изключим разни чисти пистарки или правени за тунинг изложения само).
Успех![/quote]
И аз така знам.Само да добавя че има и 35 мм.
В случая на колегата са необходими 60 мм.
Мислех да пускам линкове (не са български) но поста ми ще стане цял роман Усмихвам се
Ако имате интерес ще пусна отделна тема или ще дам линкове на ЛС
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sami Stanoev
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 22 Фев 2009
Мнения: 16
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Да, малко се поувлякох с тези 80 мм., както казвате 4-6 см. ще са ми достатъчни. Объркан
Проверих в KZ-TUNING, където GT_powe ме посъветва, но не намерих нищо за уно. Ще питам утре колегата stodo от tuning.bg на ЛС, дали може да уреди нещо.
@uno stz,
Ще ти бъда много благодарен ако пуснеш подобна тема за да се ориентираме какво има по света и у нас. Усмихвам се
В крайна сметка, ако нищо не излезе ще я закарам в някой сервиз да се развихрят с флекса. Усмихвам се
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="Sami Stanoev"]Да, малко се поувлякох с тези 80 мм., както казвате 4-6 см. ще са ми достатъчни. Объркан
В крайна сметка, ако нищо не излезе ще я закарам в някой сервиз да се развихрят с флекса. Усмихвам се[/quote]
Ако ги резнеш повече с флекса може и да и ги докараш тези 80 мм. Mr. Green Шегувам се
По-късно ще пусна темата с линкове към тези сайтове, които съм намерил.
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 3 от 6
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети